Sıkça Sorulan Sorular (Merak Ettikleriniz)

ComfyDesk hakkında aklınıza takılanlar ve merak ettiklerinizi bu sayfadan ögrenebilirsiniz, daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Siparişin ardından iki gün içinde ürününüz size kargo ile teslim edilecektir.
Toplu ve kurumsal alımlarınız için lütfen 0532 111 0 450 nolu müşteri destek hattımızı arayınız.
Bayilik taleplerinizi lütfen 0532 111 0 450 nolu müşteri destek hattımızı arayarak iletiniz.
Comfydesk Lite modelinin ağırlığı 1.2 kg dır. Comfydesk Classic ve Plus modellerinin 2.2 kg dır.
TEKPORT İthalat İhracat tarafından satılan ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır. TEKPORT İthalat İhracat tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda TEKPORT İthalat İhracat, ürünlerle ilgili satış öncesi ve sonrası sorunlar titizlikle değerlendirilmektedir. Gerek üretim ve gerekse imalat veya montaj hatalarından dolayı ilk kullanıldığı anda çalışmayan, onarımı mümkün olmayan ürünler garanti süresi içinde TEKPORT Ithalat Ihracat vereceği rapor doğrultusunda değiştirilecektir
Ürünün arızalı olup olmadığı ve arızalı ise bu arızanın kullanıcı hatasından kaynaklanmadığının üretici tarafından tespit edilmesinden sonra garanti kapsamında yenisi değiştirilir. Bu kapsamdaki tüm kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Ayrıca kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
Ürün tarafımıza ulaşmasından itibaren 3 iş günü içinde tamir edilir ya da yenisiyle değiştirilir.
Ürünün kutusunun içinde kullanma kılavuzu yer almaktadır.
Bonus Card, Axess, CardFinans, World Card, AysaCard, Paraf Kart, Maximum kredi kartı sahipleri peşin fiyatına 9 taksit ile ödeme  yapabilirler.
Sitemizde ilan edilen fiyatlara kargo ücreti ve KDV dahildir.
Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.